Конспект заняття по аплікації в другій молодшій груп «Бідний зайчик захворів - нічого з ранку не їв ...»






    Головна сторінка





Дата конвертації21.03.2018
Розмір2.22 Kb.
ТипАплікація. Конспекти занять, НОД

Олена Сабурова
Конспект заняття по аплікації в другій молодшій груп «Бідний зайчик захворів - нічого з ранку не їв ...»

Мета: викликати у дітей співчуття до персонажа, бажання допомогти йому. Вчити наклеювати готові форми (морквину, акуратно користуватися клеєм, серветкою. Брати участь у спільній діяльності.

Матеріал: великий аркуш паперу. Клей, серветки, готові форми (морквини, на кожну дитину. Зображення двох зайчіков- сумний і веселий.

Хід заняття:

Вихователь: Хлопці подивіться який зайчик оселився на нашому великому аркуші паперу. (Діти розглядають зайчика і помічають, що він сумний.)

Вихователь: Як ви думаєте, чому зайчик сумний? (Відповіді дітей).

Вихователь: Виявляється зайка дуже голодний! Влітку зростає смачна, соковита трава- їж, скільки хочеш. А пізньої осені холодно, городи порожні, доводиться розкопувати лапками сніг до самої землі і діставати зелені озимі паростки. А зайчику так хочеться морквини, якої він ласував влітку.

Вихователь: Хлопці, а давайте почастуємо зайчика морквиною, щоб він став ситий і задоволений. (Відповіді дітей).

Спільна робота: Діти беруть готові форми морквин, намазують їх і наклеюють на великий аркуш паперу, поруч з сумним зайчиком.

Конспект занятия по аппликации во второй младшей групп «Бедный зайчик заболел — ничего с утра не ел…»

Спільна робота: "Не плач, зайчик! Ти і сам зараз наїсися і зайчат - друзів почастуєш". Діти продовжують наклеювати морквини на аркуш паперу, зайчик стає все веселіше. Вихователь міняє зображення сумного зайчика на веселого.

Діти закінчують наклеювати морквини і розглядають колективну роботу. Зайка веселиться разом з дітьми. Веселий, задоволений і ситий хвалить за старання і дякує дітей за частування.